Е. Айшуақұлы атындағы  
 орта мектеп директоры: __________А. Саудабаева
  « » __________ 2017ж.
        | Коучинг - сабақ | Мектеп: Е. Айшуақұлы атындағы орта мектеп | 
  | Тақырыбы:Оқыту үшін бағалау | Мұғалімнің есімі: Кентанова Гүлжан Нұрғалиқызы | 
  |  Мақсаты | Бағалаудың сапалы білім берудің негізі екенін коучинг сабақ арқылы түсінеді.   Оқыту үшін бағалауды қолдана алады. | 
  | Күтілетін нәтиже: |  Бағалаудың жаңа үлгілерімен танысады.   Мұғалімдер бағалау критерийлерін әзірлеуді үйренеді.   Мұғалімдердің педогогикалық біліктіліктері артады. | 
  | Уақыт | Коуч әрекеті | Тыңдаушылар әрекеті | Бағалау | Ресурстар | 
  | Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалімдерге психологиялық ахуал туғызу   3 минут |  «Достық сағаты» жаттығуы   Мақсаты: Мұғалімдердің көңіл-күйі көтеріледі, сергиді.  
 
 
 
 
 
 | Мұғалімдерде жақсы көңіл күймен коучингке құлшыныс пайда болады.     
 | Ауызша кері байланыс 
 | 
 | 
  | 1 минут 
 | Топқа бөлу Қазақ, орыс, ағылшын тіл мұғалімдері болып топқа бөлінеді | Мұғалімдер топқа бөлініп отырады.   
 
 | 
 | фигуралар | 
  | 
 
 7 минут 
 
 
 | Ой шақыру  «Алты ұяшық» әдісі 
 
 
 
 
 | Бетті алты бөлікке бөлу арқылы «Нені?», «Неге?», «Қалай?», «Қашан?», «Кім?», «Қайда?» сұрақтарына жауап алу арқылы мұғалімдердің бағалау туралы не білетіні анықталады, талданады | Ауызша кері байланыс 
 
 
 | А4 қағаздары, маркер, бағалау қағаздары 
 | 
  | 
  7 минут 
 | «Ойлан, жұптас, талқыла» Оқыту үшін бағалаудың түрі қандай? Сіз оны қалай қолданасыз? | Жұппен талқылайды, топта талдайды 
 | Ауызша кері байланыс 
 | А4 қағаздары, маркер 
 
 | 
  | 
  7 минут | Берілген тапсырманы қалай бағалайсыз? 
 
 | Карточкада берілген тапсырма бойынша критерий мен дескрипторлар жазады және ұжыммен бөліседі Қалыптастырушы бағалауға арналған тапсырма үлгісі 
 
 
 
  
 
 
 
 | Өзара бағалау | Үлестірме материал | 
  | 5 минут | Бейнежазба Әр топ сырттай бақылап, жеке, жұппен, топпен талқылап, « Бейне туралы не ойлайсың?» сұрағына жауап береді. | Бейнежазбаға қарап,оқушының өзін-өзі бағалауды үйреніп, өз білімінің артықшылықтары мен кемшіліктерін көріп, әрі қарай қалай даму керектігін түсінуі және бірін-бірі бағалауықаншалықты маңызды екеніне көз жеткізе отырып талдап, талқылайды. | 
 | https://www.youtube.com/watch?v=7QuEh0bqDUc | 
  | 5 минут | Қалыптастырушы бағалау туралы слайдты көрсету Қара жәшік | Қалыптастырушы бағалау түрлері, оның нәтижесі туралы түсінеді | 
 | интертақта | 
  | 15 минут | Шығармашылық жұмыс   
 | 1-топ Қалыптастырушы бағалау қолдану туралы ереже құрастырады 2-топ Қалыптастырушы бағалауды қолдану туралы көрініс көрсетеді 3-топ постер қорғайды | Өзара бағалау | Флипчарт, стикер, маркер, А4 | 
  | 3минут | Рефлексия «Екі сәтті, бір ұсыныс» 
 | Мұғалімдер «Екі сәтті, бір ұсыныс» айтады. | Ауызша кері байланыс 
 
 | стикер |