|   Күні:  Сынып: 1     |    Қатысқандар саны:    Қатыспағандар саны:   |  
  |   Сабақтың тақырыбы   |    Сүйіспеншілік сый талап етпейді   |  
  |   Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)   |    Ар-ұжданыңа құлақ қой. Адамзаттың рухани ұстаздары ар-ұждан туралы. Зейінді топтастыра және басты нәрсеге назар аудара білу.   |  
  |   Сабақтың мақсаттары   |     Барлығы:Жаңа білімді түсінеді.   Көбі: Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. Оқиғаларды тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.  Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.   |  
  |   Жетістік критерийлері   |    Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.    Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.   |  
  |   Құндылықтарды дарыту   |    Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.     |  
  |   Пәнаралық байланыс   |    Өнер, ана тілі сабағы   |  
  |   АКТ қолдану дағдылары   |    Аудиожазба , таныстырылым.   |  
  |   Сабақ барысы   |  
  |   Сабақтың жоспарланған кезеңдері   |    Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет   |    Ресурстар   |  
  |   Сабақтың басы  5 минут   |     Ертеңгілік шеңбері  Қол алысып, қәне, біз,  Достасайық бәріміз.  Айтарым бар сендерге,  Тез тұрыңдар шеңберге.  Қандай жақсы бір тұру,  Достарменен бір жүру!  Қандай жақсы дос болу!  – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!   |     
      
     Шаттық шебері       
      
      
      
     
          |  
  |   Сабақтың ортасы  8 минут      1 минут           5 минут           3 минут            16 минут                 |    Асқан асыл сыйлық ертегісін оқушыларға айтып беремін.  Топтарға сұрақ:   Сендерге қай қыздың жауабы ұнады? Неліктен?  Адамдар неліктен сүйіспеншілікті жрекпен байланыстырады?  Өздерің ата-аналарыңа қандай тілек тілер едңдер?    СЕРГІТУ СӘТІ.  Бала, бала, балапан  Қане, қайсы, алақан.  Саусақтарың әйбат,  Былай-былай ойнат.  Бала, бала, балапан  Қане, қайсы, алақан.  Саусақтарың әйбат,  Былай-былай ойнат.  Жұмбақ шешіп, дамалайық!  Қиналып көтеріп, Өзінен ауырды. Жорғалап кетеді, Жүкшідей кәдімгі. (құмырсқа)      Бейбітшілік құсы деп, Атайды оны барша жұрт. (көгершін)      Қыста киімін тастайды, Көктемде киіне бастайды. (ағаш)           |            
     
         Сергіту сәті                          Оқулық, дәптерлер.                  Тренинг       |  
  |   Сабақтың соңы  2 минут       |    Рефлексия  Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау.      |        Бас бармақтар   |  
  |   Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?     |         Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?    Оқушыларға бір-бірімен танысу үлгісін көрсетеді. Өзара танысу барысында қандай сұрақтар қоюға болатынын талқалайды.    - Сенің атың кім?  - Сен неше жастасың?    - Саған қандай ойындар ұнайды?  - Сенің сүйікті ойыншығың/затың?  Берілген бөлімді өзіңізге ұнайтын бір затты көрсетіп, оның сізге несімен ұнайтынын, біршама дәлдікпен жан-жақты сипаттаудан бастаңыз.     |     Пәнаралық байланыс    Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы 
  АКТ  Құндылықтармен байланыс (тәрбие)   |  
  |    Қолдау көрсету.  Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.   |        Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)       |    Өнер, ана тілі сабағы  Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.   |