орынбасары Маралбаева Ж.У. ________________
         | Күні / Дата /Date 15.09.17 | Сынып / Класс / Grade 4 | Пән / Предмет / Subject Kazakh language | Мұғалім / Учитель / Teacher   Мырзагалиева К.Ш. 
 | 
  | Тақырыбы / Тема / Theme Сүйікті жемісім- анар 
 | 
  | Мақсаты / Цель / Objective Сүйікті жемісі анар туралы айтуға үйрету | 
  | Міндеттері / Задачи / Tasks 1. Білімділік: тақырып бойынша керекті сөздерді меңгерту, орынды қолдануын үйрету, септіктерді қайталау 2. Дамытушылықсөздік қорын, тілін дамыту, ойын жетілдіру, сауатты жазуын арттыру; 3.Тәрбиелік:Адамгершілікке, еңбекке, сыйластыққа тәрбиелеу. 
 
 | 
  | Кезең / Этап / Stage | Мұғалімнің іс-әрекеті / Действия учителя / Teacher’s activity | Оқушының іс-әрекеті / Действия учащегося / Student’s activity | Қосымша / Примечание / Note | 
  | Ұйымдастыру Организационный Organization | Үш тілде оқушылармен амандасу Сәлеметсіздер ме? Good-afternoon, good morning, students!   (гуд афтэнун, стьюдэнтс) Отырыңдар Sit down, please!   (Сит даун, плииз) Шаттық шеңбері   Сыныпта кім кезекші? 
 | 
 Сәлеметсіз бе? 
 
 
 
 
 Бір-біріне сәттілік тілеу   
 Сыныпта мен кезекшімін.Есеп береді 
 | 
 | 
  | Үй жұмысын тексеру Проверка д/з Checking hometask | Кеше қандай тақырыппен таныстық?  Үй жұмысына не берілді? Кім дайын? 
 | Сұрақтарға жауап береді 
 Сөздікті жатқа айтады Өлеңді жатқа айтады | 
 | 
  | Жаңа сабақ Новый урок Presentation | Тақырыппен таныстыру.Сөзді дұрыс құрастыру арқылы тақырыпты тапқызу Қазақ тіліне тән дыбыстарды қайталау 
 Жаңа сөздерді меңгерту   Дәрумен- витамин Дәмі-вкус Жинау-собирать Оқимын. Қайталатамын.Айтылуына көңіл бөлдіртемін Барыс септігі.Септіктерді қайталау, түсіндіру | Тыңдайды, айтады, Тақырыпты табады 
 Дыбыстық талдау жасайды 
 
 
 
 Тыңдайды,қайталайды,   оқиды, жазады,   
 сөз тіркесін құрайды,   жалғауды табуға, дұрыс жалғауға үйренеді | 
 | 
  | Қолдану Усвоение и закрепление   Practice |  Тапсырма.Мәтінмен жұмыс. 
  Тапсырма. Тақырып бойынша диалог құр | Оқы, аудар 
 
 Жұп болып орындайды 
 | 
 | 
  | Бекіту Обобщение и систематизация Production |  тапсырма. «Кім жылдам?» ойыны Сөздерге барыс септігінің жалғауын қосып жаз 4.мақалды оқы 
 | 
 Жеке –жеке орындайды 
 
 Мәнерлеп оқып жаттайды,барыс септігін табады | 
 | 
  | Бағалау Оценивание Assessment | Қол шапалақтау арқылы бағалау. Қорытында бағасын айту | Бағаларын қоюға күнделіктерін мұғалімге береді. | 
 | 
  | Рефлексия Reflection | 
 Не білдің? Неге үйрендің? | 
 Оқушылар бір- біріне қояды | 
 | 
  | Үй тапсырмасы Домашнее задание Hometask | Күнделіктеріңді ашамыз. Open your diaries (Опэн ё дайрис) Септікті қайталау, анар туралы айт 1- тапсырма | Күнделіктерін ашып жазады, кезекші оқушы тексеріп шығады. | 
 |