| Сабақ тақырыбы | Масса. Өлшеу және салыстыру | |
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 1.1.3.3* шамалар мәндерін: ұзындық (см, дм)/ масса (кг)/ көлем (сыйымдылық) (л) өлшем бірліктерін салыстыру және амалдар орындау | |
| Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: есептерді шығару әдісін түсіндіреді. Көптеген оқушылар: септеудің жазбаша тәсілдерін пайдаланады. Кейбір оқушылар: оқулықта берілген тапсырмаларды өз бетінше орындайды. | |
| Бағалау критерийлері | 
 | |
| Тілдік мақсаттар | комбинация, ілеспелілік, пункт, элемент, заңдылық, шешім. | |
| Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | |
| Ресурстар | Топқа бөлуге арналған парақшалар, интерактивті тақта, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, видеоматериалдар., постер, кері байланыс парағы т.б | |
| Бастапқы білім | Оқушылардың балабақшада танып, оқыған сандар мен есептеулерге қатысты тәжірибесіне сүйену қажет. | |
| Сабақтың барысы | ||
| Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | 
| Сабақтың басы | Жаңа топ құру Психологиялық ахуал қалыптастыру. Жұмыс ережесін келісу Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда) Оқу мақсатын таныстыру Күтілетін нәтижені анықтау | Оқушыларды топтарға бөлу. Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары | 
| Сабақтың ортасы | Ширату тапсырмасы. Белсенді оқу тапсырмалары(топта, ұжымда) Дескриптор: 
 ҚБ: Бас бармақ арқылы бір-бірін бағалау. | Белсенді оқу тапсырмалары. | 
| Сабақтың соңы | Жаңа білім мен тәжірибені қолдану «Ойлан, Жұптас, Пікірлес» (ҚБ) “Екі жұлдыз, бір тілек” әдісі. Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. | Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау | 
| Саралау – | Бағалау – | 






 
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
         
	 
     
                                     
                                     
                                     
                                    