kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?ткенді пысы?тау.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? ма?саты:
1. Б?лімі бірдей б?лшектерді салыстыра білу ?абілетін ны?айту.

 ?ткен та?ырыптарды ?айталай отырып, білімдерін тияна?тау, бекіту.
2. Логикалы? ойын, сана - сезімі мен тілін дамыту. Есте са?тау ?абілетін дамыту.
3. Тап?ырлы??а, шапша?ды??а, ?з бетінше топпен ж?мыс жасай білуге т?рбиелеу.
Саба?ты? т?рі: аралас саба?.
Саба?ты? ?дісі: с?ра? – жауап, тренинг, топты? ж?мыс
Саба?ты? к?рнекілігі: о?улы?, интерактивті та?та, ?има тапсырмалар.
 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?ткенді пысы?тау. »

Сабақтың тақырыбы: Өткенді пысықтау.
Сабақтың мақсаты:
1. Бөлімі бірдей бөлшектерді салыстыра білу қабілетін нығайту .

Өткен тақырыптарды қайталай отырып, білімдерін тиянақтау, бекіту.
2. Логикалық ойын, сана - сезімі мен тілін дамыту. Есте сақтау қабілетін дамыту.
3. Тапқырлыққа, шапшаңдыққа, өз бетінше топпен жұмыс жасай білуге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Сабақтың әдісі: сұрақ – жауап, тренинг, топтық жұмыс
Сабақтың көрнекілігі: оқулық, интерактивті тақта, қима тапсырмалар.
Сабақтың барысы : I . Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық ахуал
Білімнің тұңғиығын бойлайтүғын
Оқысаң жалықтыра қоймайтұғын
« Ғылымдар патшасы» боп дараланып
Математика қызығына тоймайтұғын,-деп математика сабағын бастайық!

II . Үй тапсырмасын тексеру .Үй тапсырмасына не берілді?

№4-б,№5-2 баған Оқушы ауызша жауап береді, дұрыс болса қалғандары шапалақтайды, дұрыс болмаса аяқпен топырлатады.

III. Мақсат қою кезеңі: Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау .

Топтарға бөлу «Атомдар, молекулдар» 2атом, 3 атом, 4 атом

1 - топ. «Алғырлар».
2 - топ. «Ойшылдар».
3 - топ. «Талаптылар».
IҮ. Жаңа сабақ.

1) - Өткен сабақта қандай тақырып өттік?

-Үлес дегенді қалай түсінесіңдер? (үлес дегеніміз тұтас бір денені тең бөліктерге бөлсек, тең бөліктер үлес деп аталады)

-Алымы не білдіреді?

-Бөлімі не білдіреді?

2) Топтық жұмыс: №1, 127 бет

Шеңберді үлестіріп беремін.
Шеңбердегі белгіленген бөлігін қиып алу керек.
Шеңберді көрсетеді,қиып алған бөлігін бөлшекпен жазып көрсету.

А3 жабыстыру, жазу

3) Оқулықпен жұмыс, тақтаға жаздыру

№2 салыстыру әр топқа 4 салыстырудан

2/14*12/14 4/7 * 2/7 1/4 * 2/4 13/20 *11/20 3/10 *7/10 6/8*2/8

3/12* 2/12 12/20 * 11/20 2/12 *5/12 5/6 * 2/6 2/9 * 5/9 5/6 * 1/6

Түсінгедерін шаршылар арқылы көрсетеді:

жасыл –түсіндім, қызыл-әлі де түсінерім бар, сары- түсінген жоқпын

V. Есептер шығару

Бүгін сабақта қозғалысқа берілген мәтін есептерді есімізге түсіреміз

Бұл түрдегі есептердің негізгі компоненттері: 

а) қашықтық

б) жылдамдық  

в) уақыт 

Бұл шамалардың арасындағы байланыс келесі формулалармен өрнектеледі: 

S = V x t V = S: t t = S: V

№3, 127 бет

а) Ш:80х4аялдамаға дейін)

420-320100км (қалды)

100:250км/сағ (аялдамадан кейін)

Ә) Ш:48х5240км(барарда) 240:640 км/сағ(қайтқанда)

V І.Сергіту сәті
Шаршасаңдар балалар,
Қолдарыңды созыңдар.
Саусақтармен ойнаңдар,
Қолдарыңды сермеңдер.
Денелерің шынықсын
Саналарың тынықсын

V ІІ.Атауын айтпай - ақ фигураларды сипатта.
Ойын. «Мен қай фигурамын?» Әр топ бір-біріне жасырады 1-2, 2-3, 3-1
Төрт қабырғасы бар, төрт бұрышы бар. Қарама – қарсы қабырғалары тең. Төрт бұрышы бар, екі бұрышы доғал, екі бұрышы сүйір. Төрт қабырғалары бар.(тік емес төртбұрыш )

Төрт қабырғасы бар. Барлық қабырғалары тең. Төрт тік бұрышты. (шаршы)
Бір бұрышы тік, екі бұрышы сүйір. Үш қабырғасы бар. (үшбұрыш )

Үшбұрышты салған кезде нені ескеру қажет?
№5 ,127 бет

VІІІ. «Кім шапшаң, әрі тез?» № 6. Жазбаша есептеу . Топтарға жазбаша есептеу беріледі, әр топқа 4 есептен беріледі. Орындағаннан кейін бір-бірін тексереді

«Алғырлар» «Ойшылдар» «Талаптылар»

560089006-976098 23000796-6045986 100585870-78908765

9768+8752+45786 58265+6529576+47654 5688+47689+90897

640584 :984 694902:2301 311742:502

240 *6590 698*1230 158*6509

кілт

ІХ. Сабақты қорыту. «Ыстық орындық» арқылы

Х. Үйге тапсырма 128 бет ,7,10 жаттығулар .












Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс

Скачать
?ткенді пысы?тау.

Автор: Жакупова Бакыт Алпысбаевна

Дата: 27.05.2015

Номер свидетельства: 215576


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
1440 руб.
2400 руб.
1500 руб.
2500 руб.
1240 руб.
2070 руб.
1580 руб.
2640 руб.
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства